Új master férfi magyar csúcs (55-59 évesek korcsoportja):

  • 200 méteres állórajtos időfutam: 12,50” – Szilágyi Sándor

 

Új master férfi magyar csúcs (55-59 évesek korcsoportja):

  • 500 méteres állórajtos időfutam: 39,322” – Szilágyi Sándor

 

Új női abszolút- és fedett pályás magyar csúcs:

  • 3000 méteres állórajtos időfutam: 3’52,433” – Borissza Johanna Kitti

 

1. helyezés (29 db győzelem)

  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – elit pontverseny (2016.10.13-14.) – Lovassy Krisztián
  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – elit scratch futam (2016.10.13-14.) – Lovassy Krisztián
  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – U19-es scratch futam (2016.10.13-14.) – Molnár Gábor
  • Hallássérültek Európa-Kupája, férfi összetett (2016.09.24-25.) – Földi Bence
  • Parakerékpáros Országos Bajnokság; III. Riczu Imre Emlékverseny, parasportolók, siketek kategóriája (2016.10.01.) – Földi Bence
  • Trofeu Ciutat de Barcelona, Memorial M. Poblet, UCI CL2 – elit pontverseny (2016.09.17.) – Lovassy Krisztián
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – női elit scratch 2016.08.12-13.) – Borissza Johanna Kitti
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – női elit 500 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Borissza Johanna Kitti
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – női elit 3000 méteres egyéni üldözőverseny (2016.08.12-13.) – Borissza Johanna Kitti
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – U19-es 1000 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Hajdú Máté Olivér
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – elit 4000 méteres egyéni üldözőverseny (2016.08.12-13.) – Lovassy Krisztián
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – elit scratch (2016.08.12-13.) – Lovassy Krisztián
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – elit pontverseny (2016.08.12-13.) – Lovassy Krisztián
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – U19-es 3000 méteres egyéni üldözőverseny (2016.08.12-13.) – Molnár Gábor
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – master 2000 méteres egyéni üldözőverseny (2016.08.12-13.) – Szilágyi Sándor
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – master 500 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Szilágyi Sándor
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – WU13-as 200 méteres repülőrajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Szilágyi Zsófia
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – WU13-as 500 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Szilágyi Zsófia
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – U9-es 200 méteres repülőrajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Venczli Márk
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – U9-es 1 körös állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Venczli Márk
  • Hallássérültek Európa-kupája MTB XCT verseny (2016.07.09-10.) – Földi Bence
  • Hallássérültek Európa-kupája MTB XCM verseny (2016.07.09-10.) – Földi Bence
  • Borsod MTB Bajnoka, 2016, 2. forduló, Igol Kupa, MTB XCO verseny (2016.06.19.) – Földi Bence
  • Kondenzgyík Maraton, hosszútáv abszolút (2016.06.12) – Földi Bence
  • Kálnica Bikefest, Hallássérültek Európa-kupája, Extreme Uphill futam (2016.05.27-29.) – Földi Bence
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – U19-es scratch (2016.05.03-04.) – Molnár Gábor
  • Balaton Mountainbike Maraton – felnőtt férfi hosszútáv (2016.05.01.) – Földi Bence
  • Zombor Nagydíj – elit női mezőnyverseny (2016.04.17.) – Borissza Johanna Kitti
  • Balla Viktor Emlékverseny, Országúti Magyar Kupa I. forduló – elit női mezőnyverseny (2016.03.27.) – Borissza Johanna Kitti

 

2. helyezés (14 db ezüstérem)

  • László Sándor Emlékverseny, U19-es mezőnyverseny (2016.10.16.) – Molnár Gábor
  • Hallássérültek  Európa-Kupája, férfi XCT futam (2016.09.24.) – Földi Bence
  • Parakerékpáros Országos Bajnokság; III. Riczu Imre Emlékverseny, parasportolók, siketek kategóriája (2016.10.01.) – Csontó Ádám
  • Parakerékpáros Országos Bajnokság; III. Riczu Imre Emlékverseny, parasportolók H4 kategóriája (2016.10.01.) – Vaszil György
  • Parakerékpáros Országos Bajnokság; III. Riczu Imre Emlékverseny, parasportolók H3 kategóriája (2016.10.01.) – Barkóczi Péter
  • Trofeu Ciutat de Barcelona, Memorial M. Poblet, UCI CL2 – elit scratch (2016.09.17.) – Lovassy Krisztián
  • Trofeu Ciutat de Barcelona, Memorial M. Poblet, UCI CL2 – női elit selejtező (2016.09.17.) – Borissza Johanna Kitti
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – elit 1000 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Lovassy Krisztián
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – master 2000 méteres egyéni üldözőverseny (2016.08.12-13.) – Sikari Gábor
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – WU17-es 200 méteres repülőrajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Szilágyi Lili
  • Duna Maraton, férfi felnőtt középtáv (2016.07.03.) – Földi Bence
  • Grand Prix Poland UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny (2016.07.01-03.) U19-es scratch – Molnár Gábor
  • Kálnica Bikefest, Hallássérültek Európa-kupája, MTB maraton (2016. 05.27-29.) – Földi Bence
  • Ghost Villapark Vértes Maraton – férfi felnőtt középtáv (2016.05.08.) – Földi Bence

 

3. helyezés (13 db bronzérem)

  • Veszprém Cross ciklokrossz verseny, U19-es futam (2016.11.20.) – Molnár Gábor
  • Hallássérültek  Európa-Kupája, férfi XCO futam (2016.09.25.) – Földi Bence
  • Parakerékpáros Országos Bajnokság; III. Riczu Imre Emlékverseny, parasportolók, siketek kategóriája (2016.10.01.) – Feszt István Richárd
  • Trofeu Ciutat de Barcelona, Memorial M. Poblet, UCI CL2 – női elit scratch (2016.09.17.) – Borissza Johanna Kitti
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – U19-es 3000 méteres egyéni üldözőverseny (2016.08.12-13.) – Hajdú Máté Olivér
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – U19-es pontverseny (2016.08.12-13.) – Hajdú Máté Olivér
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – U19-es 1000 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Molnár Gábor
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – master 500 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Sikari Gábor
  • Magyarország 2016. évi Pályakerékpáros Bajnoksága – WU17-es 500 méteres állórajtos időfutam (2016.08.12-13.) – Szilágyi Lili
  • GP Brno UCI C1-es nemzetközi verseny, női elit scratch (2016.06.18-19.) – Borissza Johanna Kitti
  • Cupa Aradului országúti verseny (2016.05.07.) férfi mezőnyverseny – Molnár Gábor
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – elit selejtezőverseny (2016.05.03-04.) –  Lovassy Krisztián
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – U19-es párosverseny (2016.05.03-04.) –  Hajdú Máté Olivér, Molnár Gábor

 

4. helyezés

  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, U19-es scratch futam (2016.12.16-18.) – Molnár Gábor
  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – női elit selejtezőverseny (2016.10.13-14.) – Borissza Johanna Kitti
  • Parakerékpáros Országos Bajnokság; III. Riczu Imre Emlékverseny, parasportolók, siketek kategóriája (2016.10.01.) – Kovács Márk
  • Magyarország Egyéni Időfutam Országos Bajnoksága (2016.06.23.) – Molnár Gábor
  • Crosskovácsi Maraton, felnőtt férfi középtáv (2016.06.11) – Csontó Ádám
  • Kálnica Bikefest, Hallássérültek Európa-kupája, XCE futam (2016.05.27-29.) – Földi Bence
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – U19-es pontverseny (2016.05.03-04.) – Molnár Gábor
  • Zombor Nagydíj – elit női mezőnyverseny (2016.04.17.) – Molnár Gábor

 

5. helyezés

  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – női elit pontverseny (2016.10.13-14.) – Borissza Johanna Kitti
  • Magyarország Hegyi Országos Bajnoksága (2016.06.18-19.) – Molnár Gábor
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – elit pontverseny (2016.05.03-04.) –  Lovassy Krisztián
  • Balla Viktor Emlékverseny, Országúti Magyar Kupa I. forduló – master mezőnyverseny (2016.03.27.) – Sikari Gábor

 

6. helyezés

  • CrossLiget Ciklokrossz Verseny – U19-es futam (2016.10.30) – Molnár Gábor
  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – U19-es omniumverseny (2016.10.13-14.) – Molnár Gábor
  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – elit selejtezőverseny (2016.10.13-14.) – Lovassy Krisztián
  • III. Riczu Imre Emlékverseny, master 1-2 kategória (2016.10.01.) – Sikari Gábor
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – U19-es scratch (2016.05.03-04.) –  Hajdú Máté Olivér

 

7. helyezés

  • Grand Prix Vienna UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – női elit scratch (2016.10.13-14.) – Borissza Johanna Kitti
  • Grand Prix Poland UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny (2016.07.01-03.) U19-es pontverseny – Hajdú Máté Olivér
  • GP Brno UCI C1-es nemzetközi verseny, női elit sprint (2016.06.18-19.) – Borissza Johanna Kitti
  • Wienerwald Cup, hegyi időfutam-sorozat – H4 összetett (2016.06.17.) – Szilágyi Sándor
  • Kálnica Bikefest, Hallássérültek Európa-kupája, MTB maraton (2016.05.27-29.) – Földi Bence
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – elit scratch (2016.05.03-04.) –  Lovassy Krisztián
  • Balla Viktor Emlékverseny, Országúti Magyar Kupa I. forduló – U19-es mezőnyverseny (2016.03.27.) – Hajdú Máté Olivér

 

8. helyezés

  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, elit párosverseny (2016.12.16-18.) – Lovassy Krisztián
  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, női elit scratch futam (2016.12.16-18.) – Borissza Johanna Kitti
  • Grand Prix Prostějov UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – elit női pontverseny (2016.08.25-26.) – Borissza Johanna Kitti
  • Grand Prix Prostějov UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – elit női scratch (2016.08.25-26.) – Borissza Johanna Kitti
  • Grand Prix Prostějov UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – elit női selejtezőverseny (2016.08.25-26.) – Borissza Johanna Kitti
  • Ifjúsági és U23-as Pályakerékpáros Európa-bajnokság (2016.07.12-17.) WU23-as scratch – Borissza Johanna Kitti
  • GP Brno UCI C1-es nemzetközi verseny, női elit keirin (2016.06.18-19.) – Borissza Johanna Kitti

 

9. helyezés

  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, U19-es egyéni üldözőverseny (2016.12.16-18.) – Molnár Gábor
  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, U19-es pontverseny (2016.12.16-18.) – Molnár Gábor
  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, elit keirin (2016.12.16-18.) – Lovassy Krisztián
  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, női elit keirin (2016.12.16-18.) – Borissza Johanna Kitti
  • Pályakerékpáros Európa-bajnokság – elit női selejtezőverseny (2016.10.19-23.) Borissza Johanna Kitti
  • Ifjúsági és U23-as Pályakerékpáros Európa-bajnokság (2016.07.12-17.) WU23-as omniumverseny – Borissza Johanna Kitti
  • Grand Prix Poland UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny (2016.07.01-03.) U19-es scratch – Hajdú Máté Olivér
  • Kálnica Bikefest, Hallássérültek Európa-kupája, Extreme Uphill futam (2016.05.27-29.) – Csontó Ádám

 

10. helyezés

  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, pontverseny (2016.12.16-18.) – Borissza Johanna Kitti
  • Grand Prix Poland UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny (2016.07.01-03.) U19-es pontverseny – Molnár Gábor
  • Crosskovácsi Maraton, felnőtt férfi középtáv (2016.06.11) – Földi Bence
  • Grand Prix Prostějov UCI C2-es nemzetközi pályaverseny – U19-es pontverseny (2016.05.03-04.) –  Hajdú Máté Olivér
  • Balla Viktor Emlékverseny, Országúti Magyar Kupa I. forduló – U19-es mezőnyverseny (2016.03.27.) – Molnár Gábor

 

11. helyezés

  • Pályakerékpáros Európa-bajnokság – elit pontverseny (2016.10.19-23.) Lovassy Krisztián
  • Ifjúsági és U23-as Pályakerékpáros Európa-bajnokság U19-es scratch (2016.07.12-17.) – Molnár Gábor
  • Kálnica Bikefest, Hallássérültek Európa-kupája, XCE futam (2016.05.27-29.) – Csontó Ádám
  • Due Giorni del Mare, UCI C1-es parakerékpáros verseny – handbike időfutam (2016.04.16-17.) – Barkóczi Péter

 

12. helyezés

  • III. Riczu Imre Emlékverseny, U19-es kategória (2016.10.01.) – Molnár Gábor
  •  Grand Prix Prostějov UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – U19-es scratch (2016.08.25-26.) – Molnár Gábor
  • Borsod MTB Bajnoka, 2016, 2. forduló, Igol Kupa, MTB XCO verseny (2016.06.19.) – Csontó Ádám

 

13. helyezés

  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, női elit omniumverseny (2016.12.16-18.) – Borissza Johanna Kitti
  • II. Világkupa-futam, Apeldoorn – elit pontverseny (2016.11.11-13.) – Lovassy Krisztián
  • Grand Prix Prostějov UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – elit pontverseny (2016.08.25-26.) – Lovassy Krisztián

 

14. helyezés

  • Magyarország Hosszútávú Országos Bajnoksága (2016.06.26.) – Molnár Gábor

 

15. helyezés

  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, elit omniumverseny (2016.12.16-18.) – Lovassy Krisztián
  • Pályakerékpáros Európa-bajnokság – elit omniumverseny (2016.10.19-23.) Lovassy Krisztián
  • Grand Prix Prostějov UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – U19-es selejtezőverseny (2016.08.25-26.) – Molnár Gábor
  • Due Giorni del Mare, UCI C1-es parakerékpáros verseny – handbike mezőnyverseny (2016.04.16-17.) – Barkóczi Péter

 

16. helyezés

  • Ifjúsági és U23-as Pályakerékpáros Európa-bajnokság (2016.07.12-17.) U19-es omniumverseny – Hajdú Máté Olivér

 

17. helyezés

  • Pályakerékpáros Európa-bajnokság – elit női omniumverseny (2016.10.19-23.) Borissza Johanna Kitti
  • Master Pályakerékpáros világbajnokság – 55-59 éves férfiak 200 méteres repülőrajtos időfutama (2016.10.01-08.) –  Szilágyi Sándor
  • Grand Prix Prostějov UCI C1-es nemzetközi pályaverseny – U19-es pontverseny (2016.08.25-26.) – Molnár Gábor
  • Grand Prix Poland UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny (2016.07.01-03.) elit női omniumverseny – Borissza Johanna Kitti

 

18. helyezés

  • II. Világkupa-futam, Apeldoorn – elit scratch (2016.11.11-13.) – Lovassy Krisztián
  • Pályakerékpáros Európa-bajnokság – elit scratch (2016.10.19-23.) Lovassy Krisztián
  • Hallássérültek Európa-Kupája, férfi összetett (2016.09.24-25.) – Csontó Ádám

 

19. helyezés

  • Master Pályakerékpáros világbajnokság – 55-59 éves férfiak 500 méteres állórajtos időfutama (2016.10.01-08.) –  Szilágyi Sándor

 

20. helyezés

  • Troféu Internacional Litério Marques, UCI CL1-es nemzetközi pályaverseny, elit scratch (2016.12.16-18.) – Lovassy Krisztián

 

21. helyezés

  • Master Pályakerékpáros világbajnokság – 55-59 éves férfiak 2000 méteres egyéni üldözőverseny (2016.10.01-08.) –  Szilágyi Sándor

 

27. helyezés

  •  Ifjúsági és U23-as Pályakerékpáros Európa-bajnokság (2016.07.12-17.) U19-es 3000 méteres egyéni üldözőverseny – Molnár Gábor